Klima E4 Hatası

Klima E4 Hatası

4 Mayıs 2023 Genel 0
Klima E4 Hatası

Klima e4 hatası çoğu kişi tarafından merak edilen bir konudur. Klimalar geçmişten günümüze kadar soğuk ve sıcak hava dalgaları üflemesi sayesinde hem yaz mevsimlerinde serinlemek amacı ile hem de kış mevsimlerinde ısınmak amacı ile insanlar için aktif bir biçimde kullanılan teknolojik aletlerdir.

Markaları ne olursa olsun tüm modellerdeki klimalarda diğer tüm teknolojik cihazlarda olduğu gibi birçok arıza ortaya çıkabiliyor. Kullanım ihtiyacı duyduğunuz dönemlerde kullanım faaliyetini engelleyici durumlar ile karşı karşıya kalınabiliyor. Klimalarda en çok görülen arıza kodlarından biri de E4 arıza kodu olmaktadır. Klimalarda görülen bu E4 arızası kullanmış olduğunuz marka ve model fark etmeden klimanın kompresör parçasında ısınma ile alakalı olarak ortaya uyarı anlamında bir arıza kodu meydana gelir.

Klima E4 Hatası Çözümü

  • Klimanızda sistem basıncının kontrol edilmesi gerekir. Bakır borunun kontrol edilmesi gerekir. Kompresör parçasının kontrol edilmesi gibi kontrol işlemlerinin yapılması gerekmektedir.
  • Klimanızda anlattığımız bu kontroller yapıldıktan sonra arıza hala devam ediyorsa en kısa zaman içerisinde 444 55 45 numaralı telefonu arayarak klima servisi ile irtibata geçmeniz gerekir.
TIKLA SERVİSİ ARA
Profilo-servis.com Altusservis.net Baymak Servis İstanbul Demirdöküm Servis İstanbul Kombicozum.com Arizacozum.com