Klima Dinlenmeye Geçmiyor

Klima Dinlenmeye Geçmiyor

18 Aralık 2022 Genel 0
Klima Dinlenmeye Geçmiyor

Klima dinlenmeye geçmiyor ise bu durum cihazda önemli bir sorun olduğunu gösterir. Bu durumda mutlaka sorunun kaynağı bulunmalıdır. Klimalar uzun bir süre çalıştıktan sonra mutlaka kendilerini otomatik durumda dinlenmeye almaları gerekir. Cihaz uzun bir süre çalıştıktan sonra otomatik olarak kendini dinlenmeye almıyorsa cihazda acil önlem alması gerekilen bir durum olduğunu gösterir. Aksi takdirde problem çözülmezse çok daha büyük arızalara yol açabilir. Hem gerektiğinden çok fazla enerji tüketip yüksek bir fatura gelmesine hem de cihazın yenilenmesine kadar varabilecek problemlere yol açar. Klima dinlenmeye geçmiyorsa acil olarak yetkili servis ile iletişime geçmek gerekmektedir.

Klima Dinlenmeye Neden Geçmez?

  • Cihazın belirlenen ısı ayarlarında kendini otomatik olarak dinlenmeye almasını sağlayan yapı kısımlarında arızalar olmuş olabilir.
  • Klimanın fan kısmında oluşan sorunlar otomatik olarak geçişte sıkıntı oluşturmuş olabilir.

Cihazın markası ne olursa olsun 444 55 45 numaralı klima servis hattını arayabilirsiniz. Servis iletişim numarası üzerinden cihazın sorunları ile ilgili ayrıntılı olarak görüşebilirsiniz. Uzman destek hattına ulaşıp kolayca bilgilendirme yapabilirsiniz.

 

Profilo-servis.com Altusservis.net Baymak Servis İstanbul Demirdöküm Servis İstanbul Kombicozum.com Arizacozum.com