Klimadan Su Sesi Gelmesi

Klimadan Su Sesi Gelmesi

25 Temmuz 2023 Genel 0
Klimadan Su Sesi Gelmesi

Klimadan su sesi gelmesi sorunu binlerce klima kullanıcısı tarafından merak ediliyor. Klimalar, bulundukları ortamdaki havanın filtre edilmesini sağlayan cihazlardır. Yaz mevsiminde serinleten, kış mevsiminde ortam sıcaklığını artıran, elektrik enerjisi ile çalışan teknolojik cihazlardır. İnsanın yaşamını büyük bir ölçüde kolaylaştıran klimalar, günümüzde her yerde kullanılmaktadır. Çoğu zaman klimanın çalışma sesi kullanıcılar tarafından asla anlaşılmamasına rağmen, bazı sorunlardan dolayı klimalardan su sesi gelebilir. Klimadan su sesi geliyorsa ne yapmalıyım sorusuna cevap bulabilmek için okumaya devam edin.

Klimadan Su Sesi Gelmesi Durumunda Ne Yapılmalı?

  • Yumuşak su hışırtısı sesi, ünitenin içinde akan soğutma gazının sesi olmaktadır. Bu ses bir süre için normaldir, sonra kesilir. Uzun süre devam eden ses gelme durumlarında servisi arayın.
  • Sıcaklık değişimi ile çıtırtıya benzer su sesi gelebilir. Ünitenin genişlemesi ve parçalarının birleşmesinden kaynaklanan sürtünme sebebiyle oluşan bu sesin kesilmemesi durumunda servisi arayın.
  • İç ünite montajı yanlış yapılmış olabilir ·
  • İç ve dış ünite arasında bir denge olmayabilir, 444 55 45’i arayarak servis çağırabilirsiniz.
TIKLA SERVİSİ ARA
Profilo-servis.com Altusservis.net Baymak Servis İstanbul Demirdöküm Servis İstanbul Kombicozum.com Arizacozum.com